BBU® SAFETY FS 500 BARETE MONTE ENDÜSTRİYEL YÜZ SİPERLİĞİ

Görsel 1
Görsel 2
PlatinPuan : 193.800
Fiyat:
363,12 TL
İndirimli Fiyat (%32,6) :
244,80 TL
Kazancınız 118,32 TL

Sistem, kullanıcılara ve göreve özel gereksinimler için yüz koruma ürünü, boyutları, kapsamları ve renk tonu seçenekleri sunar.

Bağlantıları, BBU® Safety ve bir çok Kişisel Koruyucu Ekipman ile uyumludur.

Slot Adaptörü, BBU® İş Güvenliği Baretine takılı kulaklıklar veya Barete monte edilebilen BBU® Gelişmiş İşitme Koruması sağlayan kulaklıklara uyumludur.

Kişisel Göz ve Yüz Koruma ürünleri için EN 166 gerekliliklerini karşılar.

Koruyucu gözlük her zaman yüz siperlerinin altına takılmalıdır. BBU® Baretleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan BBU® Barete monte aparatlar, baretinize bir yüz siperini güvenli bir şekilde takmanıza yardımcı olur. Darbeye, sıçramaya ve / veya yayılan ısıya karşı korumaya yardımcı olan çeşitli BBU®FS-Serisi Yüz Koruyucuları ile uyumludur.

Uyumluluk için tasarlandı
FS 500 Vizör Braketi, BBU®Barete Takılı Kulaklıklar veya Barete TakılanBBU® Gelişmiş İşitme Koruması ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kullanım kolaylığı
Çalışanın, kullanılmadığında BBU®FS-Serisi Yüz siperliğini rahatça kaldırmasını sağlar. Alet kullanılmadan kolayca kurulacak şekilde tasarlanmıştır.

Entegre güvenlik
BBU® Barete Takılabilir Yüz Koruyucu braketler, bu sistemlerin Kişisel Göz ve Yüz Koruma Cihazları için EN 166 ve Endüstriyel Baş Koruması için EN 397 gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için BBU® baretleri ve Yüz Siperleri ile birlikte test edilir.

Önerilen Uygulama
Montaj, Temizleme, Yıkım, Elektrik, Tesis Bakımı, Taşlama, Makine İşlemleri, Boyama, İyileştirme, Zımpara, Kaynak Sadece Kaynak Lensleri İçin

Önerilen Sektör
Otomotiv, İnşaat, Tasarım ve İnşaat, Tesis Sanitasyonu, Yiyecek ve İçecek Üretimi, Gıda İşleme, Gıda Güvenliği, Genel İmalat, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Metal İmalat, Askeri Bakım, Askeri Bakım, Onarım ve İşletme, Madencilik, Petrol & Gaz, İlaç, Ulaşım.

Standartlar / Onaylar: EN 166 B 120m/s
FS 500: BARETE MONTE BRAKET SETİ
FS 501: 1MM POLİKARBONAT LENS

Diğer Özellikler
Stok KoduFS500
MarkaBBU
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.