Sartlar & Kosullar

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İstanbox.com sorumlu değildir. İstanbox.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

istekkd.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

İstanbox.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İstanbox.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

istekkd.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, İstanbox markası ve diğer markalar, www.istekkd.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İstanbox.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İstanbox.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Güvenli Alışveriş

İstanbox.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. İstanbox.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Orjinallik Garantisi

istekkd.com'da satılan ürünlerin tamamı %100 orjinaldir.

Koşulsuz İade Garantisi

istekkd.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde "mazeret bildirmeksizin" ve kolayca geri gönderebilir, ürün için kargo ücreti dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı derhal iade alabilirsiniz. İade işleminizi sayfanın alt kısmında yer alan "Müşteri Servisi" menüsündeki "Ürün İadesi" başlığını tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim Garantisi

İstanbox.com’dan almış olduğunuz bir üründe herhangi bir hata tespit etmeniz durumunda 30 gün içinde "mazeret bildirerek" kolayca değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürün stoklarımızda yer alıyorsa aynı ürünün yenisi tarafınıza gönderilecektir. Ürün stoklarımızda yer almıyorsa değiştirmek istediğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutarda hediye çeki hesabınıza tanımlanarak istediğiniz başka bir ürünü almanız sağlanacaktır. Değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Eğer 7 Gün içinde Koşulsuz İade hakkınızı kullanıyorsanız kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Ancak 7 Günü aşan değişim işlemlerinde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.  İLETİŞİM sayfamızda yer alan İLETİŞİM FORMU'nu kullanarak değişim isteğinizi bize iletebilirsiniz.

Sipariş İptali

İstanbox.com’dan gerçekleştirmiş olduğunuz bir siparişi herhangi bir sebeple iptal etmek isterseniz İLETİŞİM sayfamızda yer alan İLETİŞİM FORMU'nu kullanarak iptal isteğinizi bize iletebilirsiniz. İptal işleminin gerçekleşmesi için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Bu nedenle iptal bildiriminizi siparişi vermiş olduğunuz gün saat 16:00'ya kadar yapmalısınız. Siparişin mesai saatleri dışında verilmesi durumunda ise bir sonraki gün saat 16:00'a kadar iptal talebinizi bize iletmelisiniz. İptal talebinizi zamanında gerçekleştiremeseniz dahi bize bildirimde bulunabilirsiniz. Size vereceğimiz direktifler doğrultusunda ürünü kargodan teslim almayabilir, ya da teslim aldığınız ürünü 7 gün içinde "mazeret bildirmeksizin" ve kolayca geri göndererek ürün için kargo ücreti dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı derhal iade alabilirsiniz.

Kargo Ücreti

istekkd.com üzerinden verilen siparişlerde sabit kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 300,00TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Teslimat Süresi

Eğer zaman sayaçlı bir ürün aldıysanız vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden ilk 2 işgünü içerisinde kargoya verilmektedir. Zaman sayacı olmayan bir ürün aldıysanız siparişi verdiğiniz günden sonraki ilk işgünü siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde üye olurken kullandığınız mail adresinize bildirimde bulunacağız. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Sipariş Geçmişim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Hakkımızda

Bu web sitesi (istekkd.com) bir TRAKYA İŞGÜVENLİĞİ VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ. iştirakidir.

Bize Ulasın

  • 0533 672 6722
  • bilgi@istekkd.com


Designed by WebKenT.NeT